Hizmetler

E-Ticaret Danışmanlığı

Mevcutta klasik bir ticaret düzeniniz var ancak sanal dünyada varlık göstermek, oradaki yüzlerce, binlerce potansiyel müşteriye ulaşmak istiyor ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız birlikte bir çay ya da kahve içerken, dijital pazarda rakiplerinize göre durumunuzu değerlendirelim. Hangi adımları atmanız gerektiğini konuşalım.
E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret Sitesi Yönetimi

E-Ticaret Sitesi Yönetimi

Kendinize ait bir e-ticaret siteniz var ama verimli kullanamıyorsanız, hayal ettiğiniz performansı yakalayamadıysanız, sitenizin yönetimine ayıracak zamanınız yoksa bırakın sitenizi ben yöneteyim. Ürün yüklemek, güncellemek, kampanyalar oluşturmak gibi (Ürün gönderimi ve iade süreçleri hariç) tüm operasyonları yönetmek benim işim. Siz sadece kargo süreçleriyle uğraşın.

Pazar Yerleri Kurulumu

N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada gibi pazar yerlerinde ürün satmak istiyorsanız ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız gelin yol haritanızı birlikte çizelim. İstediğiniz pazar yerinde size ait satışa hazır bir dükkân açalım. Siz de bu pastadaki hakkınız olan dilime kavuşun.
Pazar Yerleri Kurulumu
Pazar Yeri Yönetimi

Pazar Yeri Yönetimi

N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada gibi pazar yerlerinde ürün satıyor ancak verim alamıyor ya da iş yoğunluğunuzdan yetişemiyorsanız, umduğunuz performansı sağlayamadıysanız bırakın dükkânınızı ben yöneteyim. Ürün yüklemek, güncellemek, kampanyalar oluşturmak gibi (Ürün gönderimi ve iade süreçleri hariç) tüm operasyonları yönetmek benim işim. Siz sadece ürünün gönderimi ile uğraşın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Doğru yapılmış bir arama motoru optimizasyonu ile web siteniz, dolayısı ile ürün veya hizmetleriniz, internet üzerinde arama yapan insanlara daha fazla gösterilir. Başarılı bir arama motoru optimizasyonu, kısa vadeli aksiyonlarla hızlı sonuç almaya yönelik olmamalı, kalıcı çözümler bularak devamlılık sağlanmalıdır. Yapılacak tüm dijital pazarlama çalışmalarında olduğu gibi, arama motoru iyileştirme çalışması da sosyal medya pazarlaması ve Google reklamları gibi farklı hizmetlerle desteklenmelidir.

Gelin sitenizin arama motorları görünürlüğünü arttıralım. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizin üzerinde yer almanızı sağlayacak çalışmalar yapalım.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Google Reklamları (Google Adwords)

Google Reklamları (Google Adwords)

Arama Motoru Pazarlaması denildiğinde akla ilk gelen pazarlama yöntemi Google Reklamlarıdır. Google Reklamları, en yaygın kullanılan arama motoru olan Google’un sunduğu, tıklama başına ücretlendirilen reklam çeşitlerinin genel adıdır. Dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan bu yöntem işinizi büyütmenin en etkili yollarından biridir. Geleneksel reklam ve pazarlama yöntemlerinin aksine Arama Motoru Pazarlaması müşterinin ürün ve hizmetlere kolayca ulaşmasını sağlar.

Gelin doğru hedefleme ve yaratıcı reklam içerikleri oluşturarak Google AdWords reklamlarınızın verimini arttıracak çalışmaları konuşalım.

Sosyal Medya (Instagram, Facebook ve Twitter) Yönetimi

Sahibi olduğunuz sosyal medya hesaplarınız var ama bu hesapları etkin biçimde kullanamıyor, yönetemiyorsanız ya da sosyal medya üzerinde hiç varlık göstermiyorsanız yani sosyal medya hesaplarınız yoksa; bu sanal dünyada sizin itibarınızı zedeleyecek, size olan güveni sarsacak, sosyal medya üzerinde varlık gösteren rakiplerinizin her durumda sizden daha avantajlı olmasına sebep olacak, haliyle kazancınıza olumsuz sonuçlarının yansıyacağı bir durumdur. Bu ihmalin yaratacağı olumsuzluklardan uzaklaşıp marka değerinizin arttırılması için sosyal medya üzerinde yeterli ve etkili biçimde varlık göstermelisiniz.

Dünya değişiyor, gelişiyor. Müşteriler değişiyor, gelişiyor ve hepsinden önemlisi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama şekilleri değişiyor. Siz zamanın gereklerine uyamaz ve sosyal medya mecrasını ciddiye almaz ve ihmal ederseniz yakın gelecekte işletmenizin zarar etmesi ve hatta iflas etmesi kaçınılmazdır. Biliyoruz yoğun iş temposunda buna zaman ayırmak ciddi külfet ve iş yüküdür. İşte bu nedenle bırakın omuzlarınızdan bu yükü ben alayım. Hesaplarınızın tamamını ben yöneteyim. Size haftalık/aylık raporlar sunayım. Sanal dünyada birlikte büyüyelim, birlikte kazanalım.
Sosyal Medya (Instagram, Facebook ve Twitter) Yönetimi
Facebook / Instagram Reklamları (Sosyal Medya Reklamları)

Facebook / Instagram Reklamları (Sosyal Medya Reklamları)

Sosyal medya pazarlaması ile sosyal platformlarda yayınlanan reklamlar, son zamanlarda en hızlı gelişen dijital pazarlama kanalı olup, marka bilinirliği yaratma ve müşteri etkileşiminde oldukça önemli bir role sahiptir. Tüm dijital pazarlama süreçlerinde olduğu gibi sosyal medya pazarlama süreçleri de arama motoru ve içerik pazarlama yöntemleri ile beraber yürütülmelidir. Birbirlerinden bağımsız olarak kurgulanan dijital pazarlama stratejilerinin geri dönüş oranları beklentilerin altında kalabilir.

Sosyal medya pazarlamasının sunduğu ortam, diğer pazarlama biçimlerine kıyasla önemli ölçüde saydamlık ve karşılıklı iletişim olanağı içerir. Bu durum tüketiciye ürün ya da hizmet hakkında soru sorma, şikâyet bildirme ve olumlu geri bildirimde bulunma gibi pek çok olanak sunar. Satıcı tarafında ise tüketicilere, fikirlerinin dinlendiğini ve önemsendiğini hissettirme fırsatı yaratır. Tüketicilerin sosyal medya pazarlama faaliyetlerine gösterdiği ilginin şüphesiz en önemli nedenlerinden biri, işletme ya da marka ile etkileşimde bulunabilme imkânıdır.

Gelin işte bu nedenlerle doğru sosyal medya platformunda, doğru hedefleme ve uygun içeriklerle sosyal medya kanallarından maksimum verimi almanızı sağlayacak çalışmaları konuşalım.